امکان مقایسه محصولات در سایت گروه نرم افزاری آماتیس


سلام، محسن نصیری هستم و اینجام تا باهم امکان جذاب مقایسه محصولات سایت رو مرور کنیم. خب برای مقایسه محصولات کار سختی در پیش نداریم و قطعا قبلا امکان مقایسه محصولات رو توی سایتهای دیگه دیدیم. بریم ببینم این امکان جذاب چطوری کار میکنه و چه کمکی توی انتخاب محصول مناسب میکنه.

روی هر محصول کلیک که بکنیم به صفحه اون محصول میریم و اطلاعاتی درباره اون محصول که میتونه شامل تصویر، متن، ویدیو و نظرات کاربران باشه رو مشاهده میکنیم. کمی پایین تر از اسم محصول یه دکمه وجود داره که اگه محصول از قبل به لیست مقایسه اضافه نشده باشه رنگش آبی و متنش"افزودن به مقایسه" هستش و اگه از قبل به لیست مقایسه اضافه شده باشه رنگش نارنجی و متنش "حذف از مقایسه" هستش.

مقایسه محصولات در سایت گروه نرم افزاری آماتیس

مطابق تصویر با توجه به اینکه میخوایم محصول رو مقایسه کنیم یا از مقایسه خارج کنیم روی دکمه کلیک میکنیم تا عملیات مربوطه انجام بشه. با کلیک روی افزودن به مقایسه یه پیغام به شما نشون داده میشه که "محصول به مقایسه اضافه شد" . و با کلیک روی حذف از مقایسه پیغام "محصول از مقایسه حذف شد" بهتون نشون داده میشه. خب بعد از اینکه محصولات مورد نظرتونو به لیست مقایسه اضافه کردید نوبت به این میرسه که به صفحه مقایسه بریم و تفاوتهای محصولات رو ببینیم. برای این کار کافیه روی لینک مقایسه کلیک کنید. جای این لینک توی دسکتاپ و موبایل یکم متفاوته. توی تصویر پایین براتون مشخص کردم که چجوری این لینک کجاست.

مقایسه محصولات در سایت گروه نرم افزاری آماتیس

تبریک میگم بعد از کلیک روی لینک مقایسه وارد صفحه مقایسه محصولات شدیم و با تصویری شبیه تصویر پایین مواجه شدیم. میدونم که مقایسه کردن بین محصولات براتون چقدر جذابه.

ممنونم که همراه من بودید. اگه هرگونه سوال در رابطه با طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کارتون داشتید از بخش تماس با ما باهامون تماس بگیرید تا بهترین راهکار رو مخصوص کسب و کارتون بهتون ارائه بدیم.

 مقایسه محصولات در سایت گروه نرم افزاری آماتیس


نوشته شده در تاریخ: 1401/10/7 ساعت 17:24
توسط محسن نصیری
این مطلب 527 بازدید داشته است.