علاقمندی به محصول


شرایط و قوانین


قوانین و حریم خصوصی گروه نرم افزاری آماتیس و فروشگاه اینترنتی آماتیس سافت

خرید از اپلیکیشن یا سایت ما به منزله مطالعه و قبول موارد زیر میباشد.

نشانی وب سایت ما: www.amatis-soft.ir

مشتری شخصی است که از طریق سایت یا اپلیکیشن ما ثبت نام کرده و اقدام به ثبت سفارش میکند. بدیهیست کلیه امکانات و خدمات برای اپلیکیشن ها به شخصی که سفارش را برای اپلیکیشن خریداری شده ثبت کرده ارائه میگردد.

اطلاعات مشتری می‌تواند به صورت غیراینترنتی (تلفنی، شبکه های اجتماعی و ...) نیز اقدام به ثبت سفارش کند. در این صورت اطلاعات توسط کاربر ما ثبت خواهد شد.

پرداخت برای اپلیکیشنهای ما به صورت پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت امن صورت میپذیرد. اما در صورت تمایل مشتری امکان کارت به کارت کردن مبلغ سفارش نیز وجود دارد.

اپلیکیشنهای ما بسته فیزیکی ندارند و لین دانلودشان برای مشتری در شبکه های اجتماعی یا به صورت ایمیل ارسال میشوند.

برای سایت و اپلیکیشن فروشگاهی مشتری بعد از ثبت سفارش باید لوگوی و رنگ تم اختصاصی اپلیکیشن خود را برای ما بفرستد. کارشناسان ما نیز بعد از ثبت سفارش برای دریافت لوگو و رنگ تم اختصاصی با شما تماس میگیرند.

مدت زمان آماده شدن اپلیکیشن شما بسته به نوع اپلیکیشن خریداری شده حداقل 3 ساعت و حداکثر ۷ روز کاری پس از تکمیل اطلاعات میباشد.

برنامه های خریداری شده از نظر امکانات و تم شبیه به دموی ارسالی قبل از خرید میباشند و امکان افزودن امکانات و تغییر تم خارج از ظاهر دموی ارسالی وجود ندارد.

کلیه محصولات ما دارای یک سال هاست، دامنه، پنل پیامکی(به جز اپ ویزیتوری) و پشتیبانی رایگان هستند.

اطلاعات برنامه ایی که نیاز به هاست جداگانه ندارند (برنامه های اختصاصی و کاربر محور) در هاست ما نگه داری میشوند و اطلاعات آن در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت. بدیهیست اگر مشتری تمایل به داشتن اطلاعات اپ خود در جایی خارج از هاست گروه نرم افزاری آماتیس باشد مسئولیت امنیت اطلاعات و پشتیبانی از گروه نرم افزاری آماتیس ساقط خواهد شد. 

فاکتور شما بعد از خرید از طریق اپلیکیشن یا سایت قابل مشاهده است.

تصویر فاکتور خرید شما در حسابداری ما بعد از نهایی شدن خریدتان و تحویل گرفتن برنامه برای شما ارسال میشود. در صورت نیاز به فاکتور فیزیکی امکان پست کردن فاکتور وجود دارد.

بعد از خرید اگر فایل خریداری شده پشتیبانی داشته باشد تصویر قرارداد پشتیبانی شما که توسط ما مهر و امضا شده برای شما ارسال میشود.

کلیه اپلیکیشن های ما 7 روز ضمانت بازگشت وجه از زمان تحویل اولین نسخه به خریدار یا نهایتا دو هفته بعد از ثبت سفارش (در صورتی اپلیکیشن در هفت روی کاری آماده و تحویل مشتری نشود) را دارند (برای اپلیکیشن و سایت فروشگاهی مبلغ ۵۰۰ هزار تومان از قیمت اپلیکیشن کسر و مابقی بدون قید و شرط عودت داده میشود).

پشتیبانی محصولات در روزهای کاری از ساعت 8:30 تا 16:30 می‌باشد. و شامل همه موارد مربوط به اپلیکیشن اعم از رفع مشکلات ارتباطی، نصب و راه اندازی مجدد همگامساز و اپلیکیشن مدیر و ویزیتور و ... می‌باشد.

هزینه پشتیبانی سالاه 20 درصد از قیمت نرم افزار خریداری شده می‌باشد.

شماره تماس پشتیبانی 02833228703 – 09923829189