تــوجــه


ضمن تبریک سال نوبا تشکر
گروه نرم افزاری آماتیس

فروش اقساطی با چک

شرایط و قوانین


قوانین و حریم خصوصی گروه نرم افزاری آماتیس و فروشگاه اینترنتی آماتیس سافت

خرید از اپلیکیشن یا سایت ما به منزله مطالعه و قبول موارد زیر میباشد.

نشانی وب سایت ما: www.amatis-soft.ir

مشتری شخصی است که از طریق سایت یا اپلیکیشن ما ثبت نام کرده و اقدام به ثبت سفارش میکند. بدیهیست کلیه امکانات و خدمات برای اپلیکیشن ها به شخصی که سفارش را برای اپلیکیشن خریداری شده ثبت کرده ارائه میگردد.

پرداخت برای اپلیکیشنهای ما به صورت پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت امن صورت میپذیرد.

اپلیکیشنهای ما بسته فیزیکی ندارند و به صورت فایل برای شما در شبکه های اجتماعی یا به صورت ایمیل ارسال میشوند.

بعد از ثبت سفارش باید لوگوی و رنگ تم اختصاصی اپلیکیشن خود را برای ما بفرستید.

کارشناسان ما بعد از ثبت سفارش برای دریافت لوگو و رنگ تم اختصاصی با شما تماس میگیرند.

مدت زمان آماده شدن اپلیکیشن شما بسته به نوع اپلیکیشن خریداری شده حداقل 3 ساعت و حداکثر ۷ روز کاری پس از تکمیل اطلاعات میباشد.

برنامه های خریداری شده از نظر امکانات و تم شبیه به دموی ارسالی قبل از خرید میباشند و امکان افزودن امکانات و تغییر تم خارج از ظاهر دموی ارسالی وجود ندارد.

اگر برنامه ای که خریداری کرده اید در ارائه اولیه باشد (برنامه ای که تست و رفع باگ شده است ولی همچنان در حال توسعه است) در صورت آپدیت و توسعه برنامه تا ۶ ماه آپدیتهای رایگان دریافت خواهید کرد.

اطلاعات برنامه ایی که نیاز به هاست جداگانه ندارند (برنامه های اختصاصی و کاربر محور) در هاست ما نگه داری میشوند و اطلاعات آن در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت. بدیهیست اگر مشتری تمایل به داشتن اطلاعات اپ خود در جایی خارج از هاست گروه نرم افزاری آماتیس باشد مسئولیت امنیت اطلاعات و پشتیبانی از گروه نرم افزاری آماتیس ساقط خواهد شد. 

فاکتور شما بعد از خرید از طریق اپلیکیشن یا سایت قابل مشاهده است.

تصویر فاکتور خرید شما در حسابداری ما بعد از نهایی شدن خریدتان و تحویل گرفتن برنامه برای شما ارسال میشود. در صورت نیاز به فاکتور فیزیکی امکان پست کردن فاکتور وجود دارد.

بعد از خرید اگر فایل خریداری شده پشتیبانی داشته باشد تصویر قرارداد پشتیبانی شما که توسط ما امضا شده برای شما ارسال میشود.

کلیه اپلیکیشن های ما 7 روز ضمانت بازگشت وجه از زمان تحویل اولین نسخه به خریدار یا نهایتا دو هفته بعد از ثبت سفارش (در صورتی اپلیکیشن در هفت روی کاری آماده و تحویل مشتری نشود) را دارند (مبلغ ۵۰۰ هزار تومان از قیمت اپلیکیشن کسر و مابقی بدون قید و شرط عودت داده میشود).

شماره تماس پشتیبانی 02833228703 – 09923829189